O mnie

Cieszę się, że tu jesteś! Chciałabym Cię zaprosić do mojego świata. Jaki on jest? Pełny pomysłów, emocji, żywiołowy, ale uporządkowany. Jestem perfekcjonistką, wszystko co robię musi być idealne. Każda niteczka, ścieg.

Ale zacznijmy może od początku... Mam na imię Aneta (imię wybrała mi moja starsza siostra). W szkole, na studiach zazwyczaj byłam Anią, Agatą, rzadko kiedy Anetą.

Przygoda z szyciem zaczęła się kiedy byłam w ciąży. Jak każda przyszła mama szukałam wszystkich potrzebnych rzeczy dla swojego maluszka, wtedy natknęłam się na kokon/gniazdko, które bardzo mi się podobało. Odstraszyła mnie jednak jego cena. Kupiłam materiał, wyciągnęłam maszynę do szycia z szafy, którą dostałam jakiś czas wcześniej.
Uszyłam i bardzo mi się to spodobało. Maszyna już została na stole w kuchni, a ja znajdywałam coraz to nowe rzeczy, które mogłabym uszyć  :)

Nie bałam się maszyny do szycia - pewnie dlatego, że moja babcia i mama szyły. Czasami podpatrywałam jak to robiły. Szycie ręczne nigdy nie było dla mnie problemem.

Po uszyciu kokonu - uszyłam pierwszą torebkę, potem następne i pokochałam to robić.
Postanowiłam się więc doszkolić w tej dziedzinie.

Udałam się na kursy szycia prowadzone przez wykwalifikowane mistrzynie szycia. Miłość się rozwinęła i tak trwa do dnia dzisiejszego.

Dla tej miłości zmieniłam swoje zawodowe plany. Nie będę już pracować jako księgowa czy rozwijać swojego wykształcenia po Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie :)

Nie wyobrażam sobie innego życia, bo daje mi to ogromną radość.

Uwielbiam nowe wyzwania, staram się stale rozwijać i ulepszać swoje projekty. Każdy projekt jest unikatowy, dopasowywany do potrzeb klienta.

Z przyjemnością uszyję dla Ciebie torebkę, torbę, plecak czy kosmetyczkę. Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Obiecuję, że postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl